Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 11.12.2007, 23:47
pinarkarakus pinarkarakus ist offline
Neuer Benutzer

Standard AW: mama warum musstest du so früh gehen:(???????

selam incitanem
allah cocuklarini bagislasin.vallah ne yazicami bilmiorum anneminde kalbinde su vardi. onlarda onu almislardi vallah ne diyecegimi bilmiorum. sana nasil destek olabilirim onmuda bilmiorum. ama benim ailem bana surekli dediki kendi hayatina devam etmek zorundasin. sende oyle yapmak zoprundasin allah gostermesin annene bi sey olursa cocuklarini düsün. bende yarin turkiyeye ucuorum annemin yaninada gidicem. onu o kadar cok ozledimki. bazen aklimdan gecior seytan diyorki ac mezari sonm bir kez saril diye...
ama olmuyor isde ama o kadar cok isterdimki ona yine sarilmayi. hep icime atiorum herkezden agladigimi sakliyorum!!! dedigim gibi yarin turkiyeye dönüyorum hayat devam edicek herkez hayatini devam yasicak ama benim abimin kiz kardesimin icindeki aci.... allah hepimize sabir versin. allah sizede sabir versin. turkiyeye döndügüm zaman belki fazla giremem internete ama sizinle devam yazismak isterim. sorunlarinizi zevkle dinlerim yani elimden bi sey gelse yapmaya hazirim. bana yazdiginiz icin cok tesekür ederim. anneninizi tanimiyorum ama onun icin dua edecegim. kendinize iyi bakin.